У музеї-садибі імені Пирогова обрали нового директора

Ним став Олександр Турський, який майже два десятки років очолював першу Вінницьку міську клінічну лікарню (до квітня 2018 року), опісля опікувався медичним центром реабілітації залізничників у Хмільнику. Турського обрали шляхом таємного голосування, участь у якому взяли дев’ять працівників закладу (а це всі виборці).

         У своїй передвиборчій програмі новообраний директор зазначив, що має намір провести капітальний ремонт огорожі музею і церкви-некрополя та збудувати громадську вбиральню на території садиби. Після спецперевірки МОЗ має укласти контракт з новообраним директором музею-садиби.

За цю посаду також змагалися колишній заступник голови облдержадміністрації Микола Ільчук та колишній виконувач обов’язків керівника МОЗ Віктор Шафранський.

ДОСЬЄ. Олександр Феодосійович Турський закінчив лікувальний факультет Вінницького медінституту ім. М.І.Пирогова у 1979 році. З жовтня 1980 по вересень 2000 проходив військову службу у ЗСУ. Закінчив її на посаді начальника Центрального військового авіаційного госпіталю. Турський — полковник медичної служби запасу, учасник бойових дій в Афганістані. Нагороджений орденом та медаллю «За бойові заслуги». З вересня 2000 по 2018 рік був головним лікарем МКЛ №1 у Вінниці.

Підготувала Вікторія МЕЛЬНИК

                                                                       Фото з ресурсу «На Парижі»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені