У Подільському зоопарку весняне поповнення

Малюки з’явились у родинах павіанів-гамадрилів, ланей європейських, угорських овець, диких кабанів, сурикатів, чотирирогих баранів, муфлонів, угорських корів, камерунських кіз…

Як повідомляє фейсбук-сторінка Подільського зоопарку, всі малюки нині у відкритих вольєрах, дихають свіжим повітрям, спілкуються зі своїми старшими братиками і сестричками, пізнають навколишній світ, граються в «каскадерів», вередують та не дають розслабитися своїм хвостатим матусям і татусям.

Наприклад, маленькі чотирирогі ягнята подались у мандри, пробравшись у сусідній вольєр до лам. Доки встривожена мама кликала діток, вони і водичку у сусідському коритці спробували, і руки відвідувачам облизали, і на камеру попозували, і з тіткою ламою познайомились.

У вольєрі угорських корів мама і тато бавлять малюка. Корова дбайливо облизує дитинча. Його народження вона чекала дев’ять місяців. Шість місяців телятко перебуватиме на грудному вигодовуванні. Про безпеку родини дбає татусь. Він постійно поряд та уважно стежить за малюком.

Юні муфлончики видираються на великі колоди та по черзі, немов каскадери, стрибають з них на землю. А новонароджені козенята ще дуже маленькі. Їх ніжки ще слабкі, тож більшість часу вони відпочивають неподалік своїх мам та гріються на сонечку.

Чорні, як вуглинки, малюки овець гвинторогих вже підросли. Разом зі всією отарою пасуться у вольєрі. Скубають зелену травичку та розглядають відвідувачів.

Сурикатики, яким лише півтора місяці, навчились ставати на задні лапки. Тепер вони, як і дорослі, вміють стояти на варті.

Бурі ведмежата, які народились минулої зими, за своїми розмірами вже навздоганяють батьків. Вони щасливі, коли надворі нарешті тепло і можна скільки завгодно хлюпатись у басейні.

Якщо ви скучили за хвостатими й рогатими, кудлатими й пернатими друзями, Подільський зоопарк запрошує у гості. Він працює щодня, без вихідних, з 9-ї до 18-ї години. Вхідний квиток для дорослих коштує 70 гривень, для учнів та студентів – 30 грн, для дітей від 3 до 6 років – 10 грн, для дітей до 3 років вхід до зоопарку безкоштовний.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені