Warning: Attempt to read property "geoplugin_countryCode" on null in /home/vinnichi/vinnichina.info/www/wp-content/plugins/page-visit-counter/public/class-page-visit-counter-public.php on line 227
У професійне свято – на робочих місцях - "Вінниччина"

У професійне свято – на робочих місцях

Завтра за календарем наше професійне свято, але жодних урочистостей не передбачено – будемо відзначати його в трудових буднях, адже енергетика – специфічна галузь народного господарства, де роботи не можуть припинятися ні на хвилину. Тому колектив Жмеринських електромереж докладає максимальних зусиль із забезпечення електроенергією жителів колишніх Барського, Шаргородського та Жмеринського районів, а це чимала територія та досить значна кількість споживачів електричної енергії.

Звичайно, військова агресія розв’язана московією проти нашої держави значно ускладнила роботу Жмеринських електромереж та поставила нові виклики перед колективом та керівництвом. Зокрема нестача генеруючих потужностей в об’єднаній енергосистемі України внаслідок ворожих атак на об’єкти критичної інфраструктури призвела на аварійних відключень, що в свою чергу значно погіршує надійність електропостачання. Окрім аварійних робіт, зрозуміло, ніхто не відміняв і планових робіт по ремонту та покращенні надійності електричних систем. Зі всіма покладеними завданнями наш колектив справляється в повному обсязі, незважаючи на те, що п’ять відсотків працівників Жмеринських електромереж нині перебувають в лавах Збройних Сил України та боронять нашу державу від підступного ворога.

Попри всі складнощі воєнного стану продовжуємо цілодобово працювати для забезпечення сталої роботи енергосистеми країни. Немає таких завдань, виконання яких було б не під силу нашим фахівцям. Віримо, що ворога скоро переможемо, агресор понесе  справедливе покарання за вчинені злочини, а колектив Жмеринських електромереж наступне професійне свято буде святкувати в повному складі після повернення своїх колег з лав ЗСУ і повної перемоги на ворогом.

Зі святом, колеги! Слава ЗСУ! Слава Україні.

Анатолій ЗАДОРОЖНИЙ,

директор СО «Жмеринські електричні мережі».

Від редакції. Представлені у цьому матеріалі світлини наш власкор Віктор ЗЕЛЕНЮК зробив напередодні Дня енергетика у колективі Шаргородської дільниці СО «Жмеринські електричні мережі».

Серед тих, хто тут відповідально та сумлінно трудиться – старший диспетчер оперативно-диспетчерської групи В’ячеслав Вихристюк та його колеги – електромонтер Олександр Семикрас і водій-електромонтер Сергій Танасюк.

На знімках: Андрій Костенчук, в. о.  головного інженера СО «Жмеринські електричні мережі», Олександр Семикрас і Сергій Танасюк; В’ячеслав Вихристюк

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені