Хмільничанка стала матір’ю-героїнею

Посвідчення про почесне звання «Мати-героїня» хмільничанці Олені Ролінській вручив заступник міського голови Сергій Редчик за дорученням Хмільницького міського голови Миколи Юрчишина.

Сергій Борисович висловив вдячність за виховання та створення сприятливих умов для навчання і всебічного розвитку дітей і вручив хмільничанці нагрудний знак, посвідчення і квіти.

Як повідомляє сайт Хмільницької міськради, Олена Ролінська народила та разом із чоловіком Геннадієм виховала п’ятьох доньок. Минулого року кандидатура Олени Володимирівни була рекомендована до присвоєння цього почесного звання рішенням виконавчого комітету міської ради.

Нагадаємо, що почесне звання «Мати-героїня» є державною нагородою, воно присвоюється жінкам, які народили та виховали до 8-річного віку 5 і більше дітей (зокрема й усиновлених у встановленому законодавством порядку), враховуючи їхній вагомий особистий внесок у виховання дітей у сім’ї, створення сприятливих умов для здобуття дітьми освіти, розвитку творчих здібностей, формування високих духовних і моральних якостей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені