Хокеїсти та фігуристи повернулися «додому»

З нового року знову запрацює «Льодовий клуб», який знаходиться в Вінницькому центральному карку ім. Леонтовича. Понад 12 років тут функціонувала ковзанка, професійно готували фігуристів, та займалася хокейна школа «Патріот».

Власники будівлі торік вирішили продати її міській владі, але сторони так і не домовилися щодо ціни. «Льодовий клуб» навіть збиралися демонтувати і перевезти до іншого міста, зокрема, до столиці.

Ковзанка в парку була домашньою для дитячого хокейного клубу «Патріот» і групи фігурного катання, де загалом займається майже 130 дітей. Через фінансові проблеми клубу діти були вимушені перебратися для занять до іншого катка, який знаходився в торговому центрі, але там було чимало незручностей для юних спортсменів, в тому числі й відсутність тренувань влітку.

Володимир Давидюк, засновник ХК «Патріот» і президент Вінницької обласної федерації хокею, розповів, що лід в парку поновить свою роботу вже з 30 січня поточного року. ХК «Патріот» вже має домовленості щодо повернення на цю арену і днями переїздить туди у повному складі. За його словами, міська влада допомогла знайти консенсус із власниками «Льодового клубу», але ті, як і раніше, прагнуть продати льодову арену місту.

У подальших планах ХК «Патріот» – проведення у «Льодовому клубі» не лише тренувань, але й змагань. У лютому планується поновлення дитячого чемпіонату України і різних регіональних змагань (серед юнаків і чоловіків).

Вікторія МЕЛЬНИК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені