Хочеш авто? Іди і вакцинуйся…

Щоб мотивувати вінничан вакцинуватись та захистити себе і рідних від ковіду, міська влада Вінниці вирішила організувати  акцію із розіграшами цінних подарунків. Щоправда участь у ній зможуть взяти лише ті мешканці міської територіальної громади, які пройшли повний курс імунізації. Про це йшлось на засіданні виконкому міськради, де й було ухвалене відповідне рішення щодо проведення акції «Вакцинуйся. Збережи життя». Міський голова Сергій Моргунов оголосив, що розігруватись будуть пів сотні телевізорів, пів сотні велосипедів та суперприз – автомобіль Toyota Corolla.

Акція проходитиме у Вінниці з початку вересня аж до 31 грудня. Для того, щоб всі охочі змогли взяти у ній участь, розіграші призів будуть проводити тричі: 19 жовтня, 15 листопада та 17 грудня.

Реєстрація учасників має розпочатись 1 вересня і завершиться: для першого розіграшу – 17 жовтня, для другого розіграшу – 13 листопада, для третього розіграшу – 15 грудня.

Вінничани, які взяли участь в першому розіграші, але не виграли призів, автоматично стають учасниками другого та третього розіграшів. Переможців акції визначать за допомогою електронного сервісу, шляхом вибору випадкових чисел серед зареєстрованих учасників. 19 жовтня та 15 листопада буде розіграно по 15 телевізорів та 15 велосипедів. А 17 грудня – 20 телевізорів, 20 велосипедів та суперприз – автомобіль Toyota Corolla.

Долучитись до «лотереї» зможуть жителі Вінницької міської територіальної громади віком від 16 років, які мають декларацію із сімейним лікарем і котрі пройшли повний курс вакцинації (отримали дві дози вакцини від COVID-19, дозволеної для використання на території України Міністерством охорони здоров’я України).

Щоб стати учасником розіграшу, потрібно буде зареєструватися на офіційному сайті Вінницької міської ради на сторінці «Вакцинуйся. Збережи життя». Також можна буде звернутись із письмовою заявою до будь-якого відділення ЦНАП «Прозорий офіс»  Вінниці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені