Хочуть платити за проїзд готівкою

Вінничанин Анатолій Штурма зареєстрував електронну петицію до місцевої влади з пропозицією додати можливість готівкового розрахунку за проїзд у міському громадському транспорті.

«В місті Вінниця наразі існує система безготівкової оплати проїзду в транспорті за картою вінничанина, а також за банківською картою. Є пропозиція додати можливість розрахунку готівкою в подібних терміналах, котрі будуть розміщуватися в трамваях, тролейбусах та автобусах, при цьому вони прийматимуть в купюроприймачі банкноти номіналом 1 та 2 гривні, а також, якщо є технічна можливість, – і монети, в автобусах, окрім того такі термінали можуть приймати банкноти 5 гривень; ці термінали роздруковуватимуть квитки на проїзд подібно до того, як їх наразі роздруковує термінал в транспорті, котрий дає можливість пасажирам розраховуватися банківською карткою», – пропонує ініціатор петиції.

На його думку, реалізація такого проєкту допоможе людям, котрі не мають при собі банківської картки та не мають грошей на мобільному рахунку в момент проїзду, розрахуватися за проїзд купюрами або монетами. Особливо цьому будуть раді гості міста. У петиції йдеться про те, що встановлення приймачів готівки забезпечить «додаткову зручність пасажирам, створить належні умови розрахунку за проїзд…», при цьому паралельно працюватиме і безготівкова система розрахунку.

На момент підготовки цієї публікації згадана петиція на порталі «Єдина система місцевих петицій» (https://petition.e-dem.ua/vinnytsia/) набрала два десятки підписів. Якщо протягом двох тижнів її підтримає принаймні 350 вінничан, то міська влада повинна буде розглянути цю пропозицію і дати на неї відповідь.

Юрій СЕГЕДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені