Хто ж законний директор лікарні?

Судове засідання щодо протистояння навколо посади керівника Немирівської міської лікарні призначено на завтра.

21 грудня минулого року голова Немирівської міськради Віктор Качур призначив тимчасово виконуючою обов’язки гендиректора КНП «Немирівська міська лікарня» Олену Верлан-Кульшенко – викладачку медуніверситету, волонтерку і депутатку Вінницької міськради. Але Немирівська міська лікарня оскаржила це розпорядження в суді.

Отже, Господарський суд Вінницької області, на розгляд якого надійшов позов із вимогою скасувати призначення нової очільниці лікарні, призупинив згадане кадрове рішення міського голови на час судового розгляду. Згодом Немирівська міськрада просила суд відмовити в задоволенні позову, поданого лікарнею, також надіслала клопотання про витребування у лікарні інформації про тимчасову непрацездатність головного лікаря Павла Ткачука станом на 20.12.2022. Тобто, як часто буває, одна сторона заявляє, що не можна звільняти працівника, коли він перебуває на лікарняному, а інша сторона стверджує, що працівник «ховається на лікарняному від звільнення»…

Усе-таки суд вирішив призначити розгляд справи по суті. Засідання заплановано на 9 березня (о 10.30) в приміщенні Господарського суду Вінницької області. Явка учасників не є обов’язковою, вони можуть брати участь у судових засіданнях в режимі відеоконференції.

А паралельно з правовим протистоянням сторони вдаються також до публічних взаємних звинувачень – заявляють і про «рейдерське захоплення лікарні» та «викрадення печатки», і про «зникнення головного лікаря», про «дерибан житла», про діяльність у міському комунальному закладі приватних палат «Лікарні святого Луки» тощо.

До речі, провадження за заявою про викрадення печатки правоохоронці закрили. «З’ясували, що поки виконувала обов’язки новопризначена т.в.о. Олена Верлан-Кульшенко, печатка була у неї, а коли її повноваження були призупиненні, вона її повернула», – розповіла журналістам пресофіцер Поліції Вінницької області Заріна Маєвська.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені