Хто наведе лад у П’ятничанському парку?

Звернення до міської влади Вінниці з проханням поліпшити стан парку в мікрорайоні П’ятничани було розміщено на електронній платформі місцевих петицій (petition.e-dem.ua/).

«П’ятничанський парк переживає не найкращі свої часи. Велика частина дерев сухі або заражені, а від мальовничих галявин залишилися одні чагарники.
Про ставок, який знаходиться на території парку, нічого і говорити, тому що туди зливають стічні води. Через це вода тхне, а її поверхня покривається водоростями.
Паркан, який огороджує парк, також в аварійному стані», – зазначив автор петиції Олександр Петренко, який вніс пропозиції очистити територію парку від чагарників, вирізати сухі та заражені дерева і зрізати сухі гілки зі здорових дерев, очистити водойму від рослинності, знайти джерело забруднення води та позбутися його, також відремонтувати або замінити паркан навколо парку.

Оскільки ця петиція зібрала необхідну кількість підписів вінничан (357, тоді як мінімум становить 350 підписів), виконком Вінницької міськради розглянув її та надав офіційну відповідь. У відповіді йдеться про те, що балансоутримувачем пам’ятки садово-паркового мистецтва місцевого значення «П’ятничанський парк» є комунальне некомерційне підприємство «Вінницький обласний клінічний високоспеціалізований ендокринологічний центр Вінницької обласної ради», розташований на вул. Мічуріна. Тому питання обрізки, знесення аварійних дерев, видалення чагарників на території парку та ремонту паркану навколо нього не належить до компетенції виконавчих органів Вінницької міськради.

«Також повідомляю, що для проведення робіт з очистки вказаної вами водойми по вул. Мічуріна необхідно виготовити проєктно-кошторисну документацію та провести конкурсні торги. У 2021 році на дані роботи коштів у міському бюджеті не передбачено. Роботи з очистки вказаного озера будуть плануватися у наступних роках, одночасно буде встановлено джерело забруднення зазначеної водойми та, відповідно, проведені роботи з його ліквідації», – йдеться у відповіді, підписаній заступником міського голови Миколою Форманюком.

Юрій СЕГЕДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені