Четверо медиків отримали високі нагороди

З нагоди професійного свята лікарі Вінниччини удостоєні державних нагород. Про це йдеться в Указі Президента від 18 червня.

Так, Володимир Зеленський у столиці в Маріїнському парку особисто вручив нагрудний знак «Заслужений лікар України» директору Вінницького обласного клінічного центру інфекційних хвороб Ігорю Матковському.

Як зазначив голова облдержадміністрації Сергій Борзов, це фахівець, який серед перших на Вінниччині почав лікувати ковідних хворих – із 17 квітня 2020 року. Лікар-інфекціоніст із 25 річним стажем, з 2006 року керував Вінницьким обласним клінічним центром профілактики та боротьби зі СНІДом, на базі якого відкрили Центр, очолюваний нині Ігорем Анатолійовичем.

Також із нагоди Дня медичного працівника «за вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної системи охорони здоров’я, надання кваліфікованої медичної допомоги, рятування життя людей в умовах поширення коронавірусної хвороби COVID-19 та високу професійну майстерність» відзначено ще трьох вінничанок. Орденом Княгині Ольги ІІІ ступеня нагороджено Ларису Василівну Мороз – завідувача кафедри інфекційних хвороб та епідеміології Вінницького національного медичного університету імені М.І. Пирогова

Звання «Заслужений працівник охорони здоров’я України» присвоєно директорові департаменту охорони здоров’я та реабілітації Вінницької обласної державної адміністрації Ользі Іванівні Задорожній та головній медичній сестрі комунального некомерційного підприємства «Вінницький обласний спеціалізований клінічний диспансер радіаційного захисту населення Вінницької обласної ради» Галині Григорівні Потапенко.

Голова ОДА Сергій Борзов привітав медиків Вінниччини напередодні професійного свята, також повідомив про те, що саме під час урочистостей з нагоди Дня медичного працівника України (на подвір’ї Маріїнського палацу у Києві) Президент підписав Указ, що встановлює орієнтир мінімального рівня оплати праці медиків: не менше 13,5 тис. грн для середнього медичного персоналу та не менше 20 тис. грн для лікарського складу.

Фото з сайту облдержадміністрації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені