Читали поезію Шевченка

Студенти та викладачі Ладижинського фахового коледжу Вінницького національного аграрного університету взяли участь у міському конкурсі читців,  присвяченому 209-й річниці від дня народження Великого Кобзаря «Кобзар і Україна».

Коледж виборов три призових місця. 

У номінації  “Твір Т.Г. Шевченка” (категорія 13-18 років) – переможцем стала студентка третього курсу, спеціальність «Облік і оподаткування», Бандур Анастасія з віршем «Лілея».

Щире, задушевне, хвилююче і зворушливе прочитання Анастасією поезії безсмертного поета не залишило байдужим нікого в залі й донесло до глядачів невмирущий дух поетичного слова генія. 

Друге місце посіла Олена Савка, студентка 2 курсу,  спеціальність «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», а третє – студент спеціальності «Енергетика, електротехніка та електромеханіка» другого року навчання  Іван Цуцман з віршем «Думка».

Дипломом за участь нагороджено студента другого курсу, спеціальність «Енергетика, електротехніка та електромеханіка», Романа Гнатенко за декламування вірша  «Садок вишневий коло хати».

Бажаємо студентам-переможцям творчого натхнення, не зупинятись на досягнутому, пишатися своїми перемогами!

Олена ЧЕРВОНЧУК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені