Чи вирівняють «столичну» трасу за Оратовом?

На території Київщини, за Володаркою, нинішньої осені взялися за ремонт автошляху «Біла Церква – Тетіїв – Липовець – Гуменне». А як же на Вінниччині?

– Згідно з прєктом, наступного року має бути відремонтовано шлях від  Гуменного до Липівця, – розповідає керівник Липовецького автодору Петро Кицюк. – Про подальші ж плани, очевидно, говорити ще рано.

Мене ж особливо цікавило, як розвиватимуться події у районі Новоживотова і Якимівки колишнього Оратівського району. Адже шлях, який фактично веде на Київ, там занадто петляє немаленькими селами, що забирає у транзитного транспорту  чимало часу, пального, нервів і т. д. Досить сказати, що на тому відрізку в обох селах назбирується близько десятка… поворотів під  прямим кутом, а що вже про плавніші говорити!

-Я в курсі цих проблем, – розповідає Петро Денисович, – бо свого часу саме мені випало керувати тут прокладанням дороги. Ваша газета правильно писала, що спочатку тодішнє керівницто Оратівського району наполягло, аби забезпечити селам тверде покриття, і лише після того прокласти автотрасу напряму від контори рибгоспу в Новоживотові до птахоферми в Якимівці, в результаті чого відпало б чимало проблем. Але відтоді багато що змінилося, шляхове будівництво припинилося. Тепер же, я переконаний, є можливість «наблизити до нас столицю», зробивши те, що не вдалося кілька десятиліть тому.

Микола КАВУН

На знімку: Без цієї дуги можна було б обійтися і спрямувати трасу там, де нині пряма ґрунтовка.

Фото автора

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені