Штраф за неякісне прибирання

Враховуючи те, що за останній тиждень у Вінниці випало більше норми опадів, міські комунальні служби працюють майже цілодобово. Загалом в роботі задіяли 57 одиниць техніки та 183 працівники. Завдяки їхнім спільним зусиллям з міста вдалося вивезти 480м³ снігу. Наразі роботи з прибирання продовжують близько 40 одиниць техніки.

До очищення міста залучили не тільки усі ресурси комунального підприємства «Вінницьке шляхове управління», а й КУП «ЕкоВін», «Вінницязеленбуд» та приватні підприємства ТОВ «Магістраль» та «Надія». 

Щодо підприємства «Магістраль», то на його працівників поклали відповідальність за прибирання в районах Вишенька та Замостя. Однак через легковажність працівників даного підприємства під час сильної ожеледиці прибирання тротуарів на виділеній їм території не здійснювалося. За даним фактом відповідальній особі даного товариства надали припис. Однак підприємство проігнорувало цей факт. Після цього на «Магістраль» склали протокол про адміністративне правопорушення за ст. 152 КУпАП та наклали штраф (повідомляє сайт business.vn.ua).

Вікторія МЕЛЬНИК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені