Шукали Михайла, а знайшли два трупи

Дев’ять днів у Вінниці шукають безвісти зниклого 24-річного Михайла Зубчука. Востаннє хлопця бачили в мікрорайоні Тяжилів в ніч з 10 на 11 квітня.

Волонтери та поліція «прочесали» все місто і прилеглі райони, не оминули увагою прибережну зону озера, де востаннє бачили хлопця, лісопосадки, покинуті будівлі, навколишні поля. Під час пошукових заходів виявили двох чоловіків без ознак життя: один з них – безхатько, інший – самогубця. 

Поліцейські встановили і опитали всіх, хто бачився та спілкувався зі зниклим Михайлом напередодні. Правоохоронці навіть відтворили можливий маршрут його руху та вивчили записи з камер відеонагляду.

Рідні хлопця повідомили, що готові виплатити грошову винагороду за будь-яку інформацію про Михайла.

Про зниклого хлопця наразі відомо небагато. Свідки повідомили, що в суботу 10 квітня Михайло разом з дівчиною Наталією святкували день народження спільної подруги в місцевому кафе. За деякий час Наталя, нібито через ревнощі, залишила кафе та поїхала раніше додому на таксі, а Михайло залишився. Після завершення свята іменинниця з гостями поїхали до «Мрії», що на Тяжилові. Серед них був і зниклий хлопець. Далі його місцеперебування залишається невідомим.

Підготувала Вікторія МЕЛЬНИК

Фото з відкритих джерел :

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені