Ще один бойовий «кінь» поїде на фронт

Як з’явився в нас цей автомобіль для ЗСУ? Адже це він вже не перший, який наш козацький волонтерський бойовий екіпаж у складі Володимира Пунька, Сергія Стангріта та Анни Лаврик ремонтує і відганяє повністю укомплектованим необхідними військовими дивайсами, речами та продуктами харчування нашим захисникам на передову. На деякі авто ми оголошували збір коштів, щоб придбати за помірну ціну для конкретного підрозділу, бо була неабияка потреба в транспорті, а деякі – були подаровані нашими містянами для українського війська цілковито безкоштовно. Благодійниками, що безкоштовно подарували свої автівки, є Григорій ГригоровичФедоров, Євгеній Вандьо та паніЛеся. Дорогі авто ми не купуємо, бо маємо в друзях простих людей, а не олігархів. Робимо те, що нам з помічниками по наших спільних силах.

А ось цього бойового  «коня» за сприяння Дорожнього Контролю Вінниця-Могилів-Подільський на чолі з колегою волонтером Олександром Скляруком  подарувала для потреб ЗСУ могилівчанка пані Леся зі своєю родиною. Прізвище просила не афішувати, можливо, тому що добро має бути тихим, так вона вирішила. Наша співпраця з паном Олександром Скляруком зміцнішала після повномасштабного вторгнення росії на територію України. 

Спершу ми з помічниками-благодійниками “взули” нашого новопризваного до лав ЗСУ «коника». Придбали чотири нові шини за ті кошти, які ми зібрали тільки за допомогою наших вірних допомагайчиків. То цей крок можна вважати за подарунок, тому що людина-продавець доволі велику суму нам скинула, тобто майже пів ціни. А ми, волонтери, як діти, завжди тішимося благородними вчинками земляків заради воїнів-захисників України.  

Далі розпочався ремонт автомобіля. Майстри “шаманили” над ним день і ніч, щоб наш екіпаж міг хлопцям відігнати його в справному стані. Щоб боєць сів в авто, завів двигун і поїхав виконувати бойові задачі. Це – мобільність в першу чергу, тому що пішки не завжди все можна встигнути виконати. А там, де кулі над головою, це не розкіш – це величезна потреба. Автівки там «горять» і в прямому, і в переносному значенні. І замовлень на транспорт доволі багато.

Здійснив шиномонтаж нових колес майстер з Могилева-Подільського Сергій Синюк. Це дуже сумлінний і відповідальний спеціаліст. Вже не одне авто для потреб ЗСУ пройшло через його руки, і він  завжди безкоштовно здійснює свою роботу.  

А наш безвідмовний помічник автомеханік Олександр Глушков разом з Володимиром Пуньком перебрали весь автомобіль –  повністю зробили ходову, поміняли опори, гумометалеві шарніри, пильники, зробили салон, пічку, приварили і встановили крісла, поставили ущільнювачі дверей, відремонтували дверні замки, прикріпили дверні карти – обшивку дверей. Левова частка вкладених і праці, і запчастин до даного авто все ж таки належить майстру. Коротше, пророблено роботу від «А» до «Я» нашими спеціалістами, і вона продовжується.  Плануємо на днях здійснити чергову поїздку на фронт. І наш ще один бойовий «кінь» служитиме на позиціях вірою і правдою.

Хочу зазначити, що такі люди, як ці майстри, як всі інші, з якими наш екіпаж зводить доля та обставини – вони мають «золоті» руки і щирі серця. Це справжні патріоти України, які своїми вчинками наближають нашу перемогу над ворогом. Є ще неймовірно велика кількість наших помічників і помічників ЗСУ, про яких хочеться розповісти і особисто подякувати, бо їх внесок у перемогу безцінний. А ми обов’язково і беззаперечно переможемо! Навіть ніхто в цьому не сумнівається. Бо українці – мирна, але сильна нація.

Бережи Боже наших захисників і наших помічників!

З любов’ю, ваша військова волонтерка Анна ЛАВРИК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені