Ще 34 ліжка для лікарні

Оснащення лікарень, окрім обладнання, медичними меблями дозволяє надавати медичну допомогу на якіснішому рівні, оскільки хворим необхідні особливі умови перебування та догляду. Медичні меблі – це і комфорт пацієнтів, тож питання їх поповнення завжди на часі.

– 34 функціональних лікарняних ліжка із матрацами прибули до КНП «Барська міська лікарня», – написав у соцмережі голова Барської міської ради Володимир Саволюк. – Завдяки підтримці депутата обласної ради Олександра Хом’яка, Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу та організації комунікації з Timo Rosqvist (Фінляндія) маємо можливість покращити умови надання медичних послуг у Барській лікарні.

Гуманітарний вантаж з-за кордону доставлений за рахунок одноденного заробітку працівників Барської міської ради.

Розуміння потреб, бажання їх вирішити та надати допомогу, пошук можливостей задовольнити ці проблеми – фундамент тісної, результативної співпраці заради людей та їх здоров’я.

Дякуємо захисникам за можливість реалізовувати подібні проєкти.

Все буде Україна!

До цієї інформації варто додати, що Олександр Хом’як активно долучається до вирішення всіх соціальних питань життя Барської громади і забезпечення місцевої лікарні медичним обладнанням та меблями, зокрема.

     Віктор ЗЕЛЕНЮК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені