Ювілейний вечір «Мальв»

Три десятиліття на сцені та 20 років зі званням народного відзначив аматорський фольклорно-етнографічний ансамбль «Мальви» (керівник Валентина Слободиська).

На свято завітали заступник сільського голови Якушинецької сільської ради Людмила Грабова та інспектор відділу культури Вікторія Степанова, староста Тетяна Третяк, також запрошені учасники колективу – вчителі. Колективу вручено грамоту та подарунковий сертифікат.

«Минають роки, змінюються покоління, в кожного свої смаки, але народна пісня, щира та мудра, залишається жити вічно. Саме таку народну пісню популяризує з глибокого коріння нашого села народний аматорський фольклорно-етнографічний ансамбль «Мальви». Колектив сповнений творчої енергії, що дає натхнення співати і відтворювати обряди нашого села, вкладаючи свою душу, дарує пісні, щирі емоції своїм глядачам», – зазначено на фейсбук-сторінці «Філія Центру культури та дозвілля Якушинецької сільради у с. Дашківці».

Розпочав свою діяльність колектив в 1994 році (хор-ланка, керівник Надія Вісіцька), виступав на сільській, районній та обласній сценах. Заспівувала Міля Волинець. Звання народного ансамбль отримав в 2001 р., пізніше поповнився новими учасниками – вчителями, які в 1991 р. виступали у Вінниці та Києві, де показували обряд «Весілля» і перезахистили звання народний. Із кожним роком колектив поповнюється новими учасниками, які співають українські народні пісні, відтворюють обряди, традиції та звичаї…

Дякуємо за творчий неспокій, громадську активність, за щирість та гарну пісню. Ви даруєте хвилини радості спілкування з глядачами, розвиваєте кращі традиції, вносите в буденне життя гарний настрій. Ваша праця заслуговує найкращих слів подяки і шани. Дякуємо нашим найстаршим учасницям Катерині Дрогобицькій, Надії Брик, Марії Ковбасюк, Марії Бевз, Марії Заболотній та Явдокії Тіхоновій, яка всіх глядачів радувала гумором, Павліні Олексієнко, Мілі Волинець, яка починала і виводила пісню; також Ользі Заболотній, Галині Миронюк, Павліні Рощишиній, Павліні Токар та Павліні Миронюк. Деякі з них нині покійні, вічна їм пам’ять, а їхнім родинам здоров’я і вдячність.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені