Яке майно «забере» облрада?

Прийняти на баланс області п’ять професійних коледжів рекомендує комісія обласної ради з питань будівництва, комунального майна, транспорту та розвитку інфраструктури. Йдеться про Вінницький технічний коледж, Вінницький транспортний коледж, Державний ВНЗ «Могилів-Подільський монтажно-економічний коледж» та Калинівський технологічний коледж. На наступну сесію облради буде винесено проєкт рішення про безоплатне прийняття їх із державної власності до спільної власності територіальних громад області.

Як пояснив голова комісії Андрій Ковальов, це буде приведенням у відповідність тих рішень, які фактично відбулися раніше. «Так, починаючи з 2017 року, коледжі утримувалися за рахунок коштів обласного бюджету, тобто за рахунок платників податків до обласного бюджету. Якщо ми фінансуємо в цих закладах навчальний та науковий процеси, то і їхнє майно повинно бути спільною власністю територіальних громад сіл, селищ та міст  Вінницької області», – зазначив депутат.

Також комісія погодила проєкт реорганізації Плисківського психоневрологічного інтернату шляхом об’єднання його з Обласним пансіонатом для осіб з інвалідністю та осіб похилого віку, оскільки, за інформацією в.о. директора, нині у Плискові нема профільних фахівців, зокрема психіатра.

Ще одне важливе питання, яке постійна комісія рекомендує розглянути на сесії – повернення на баланс обласної ради приміщення, що на вул. Собрній, 15А. У ньому розташовувався обласний департамент агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів, але наразі цей департамент ОДА ліквідовано…

«І це правильний процес, коли приміщення повертається до управління спільної комунальної власності територіальних громад області для більш ефективного використання площ. Якщо депутати підтримають це рішення, ми приймемо будівлю на баланс, проведемо інвентаризацію, оцінимо технічний стан. Після цього при використанні приміщення робитимемо акцент на розміщенні там об’єктів обласної ради», – каже Андрій Ковальов.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені