ЯК ОТРИМАТИ ПЕНСІЇ У БЕРЕЗНІ 2022 РОКУ

Це нашим читачам роз’яснюють фахівці Головного управління ПФУ у Вінницькій області

ЧЕРЕЗ БАНКІВСЬКІ УСТАНОВИ

Для осіб, які отримують пенсійні кошти через банківські установи, порядок їх отримання залишається без змін.

Але, якщо певний уповноважений банк не зможе здійснювати виплату пенсій, то кошти можна буде отримати у будь-якому відділенні АТ «Ощадбанк» як грошовий переказ без відкриття рахунку, при наявності паспорта та довідки про присвоєння РНОКПП (індивідуального податкового номера).

ЧЕРЕЗ УКРПОШТУ

Якщо ви не виїжджали і перебуваєте на своєму постійному місці проживання – будь ласка, очікуйте свою пенсію вдома або отримайте її у поштовому відділенні згідно зі звичайним графіком. Залежно від розвитку ситуації дати виплат можуть бути перенесені, але виплати обов’язково будуть.

 Перевірити роботу відділень Укрпошти у Вінницькій області можна за посиланням https://offices.ukrposhta.ua/

Якщо ви тимчасово змінили фактичне місце проживання, отримати пенсійні виплати можна переказом без відкриття рахунку в АТ «Ощадбанк» або відділенні АТ «УКРПОШТА», відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 26 лютого 2022 р. №162 «Про особливості виплати та доставки пенсій, грошових допомог на період введення воєнного стану».

Схема дій для отримання виплат в АТ «УКРПОШТА»:

1. Зателефонуйте:

або до контакт-центру Укрпошти за номером телефону 0 800 300 545 та оберіть кнопку 2 – розділ «Пенсії, соціальні виплати та субсидії» (усі дзвінки безкоштовні);

або до контакт-центру Головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області 0800 219 108.

Також до Сервісних центрів Пенсійного фонду у Вінницькій області можна звернутись особисто. А найближчим часом буде відновлено роботу порталу Пенсійного фонду, тож з’явиться можливість подати звернення через особистий кабінет.

2. Повідомте про необхідність отримання пенсії за іншою адресою та надайте таку інформацію:

-прізвище, ім’я та по батькові одержувача пенсії;

-адресу отримання пенсії до березня 2022 року;

-паспортні дані (серія та номер паспорта);

-номер телефону одержувача пенсії;

-спосіб отримання виплати (на відділення або за домашньою адресою);

-нову адресу доставки: індекс відділення Укрпошти або адресу тимчасового проживання.

     Якщо ви поки не визначилися з місцем отримання виплати та бажаєте її отримати на будь-якому автоматизованому відділенні Укрпошти, до якого буде доступ, повідомте про це оператору.

Окрім того, за відсутності можливості зняти готівку з банківських карток у банкоматах або відділеннях банку, можна скористатися такими сервісами:

-перерахунок коштів з картки для отримання готівки у відділенні Укрпошти або з доставкою за адресою проживання за допомогою послуги «З картки додому»: https://www.ukrposhta.ua/perekaz-z-kartki-dodomu/

-зняття коштів через термінали у відділеннях Укрпошти. Детальніше про послугу https://www.ukrposhta.ua/…/vydacha-hotivky-cherez-pos…

Фінансування березневих пенсій

Виплату березневих пенсій  з урахуванням щорічної індексації розпочато раніше, з 2 березня, а також реалізовано механізм отримання пенсій для осіб, яким довелось змінити фактичне місце проживання. А станом на 12 березня пенсії через банківські установи та відділення поштового зв’язку з датами виплати по 25 березня включно профінансовано в повному обсязі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені