Ярмарки роблять нас сильнішими

З самого початку війни ліцей номер 2 міста Немирова займається волонтерством, постійно допомагає воїнам ЗСУ. Зовсім недавно також проходила акція, метою якої було зібрати кошти на дрон для нашого учителя-захисника. Шкільна адміністрація організувала ярмарок, до якого долучилося багато людей. Учні проявили свою ініціативу, власноруч напекли солодощів, різноманітних смаколиків, і разом з батьками та вчителями продавали їх. Таким чином кожен зробив свій внесок у добру справу, і в кінці було зібрано більшу частину суми.

Через декілька днів відбувся другий етап ярмарку, на якому виставлялись на продаж сувеніри. Картини, зроблені власноруч браслети та інші прикраси, книжечки, обереги, вишивки, іграшки – усе це можна було придбати і таким чином долучитися до акції. Ярмарок проходив у центрі міста, біля будинку культури, тому будь-хто з охочих мав можливість обрати для себе якийсь сувенір.

У підсумку зібрано потрібну суму коштів і куплено дрон, а колектив ліцею номер 2 дуже вдячний усім, хто не був байдужий і долучився до ярмарку. Саме такі акції показують нам, наскільки важлива єдність у цей складний час. Крок за кроком, і ми разом все ближче до перемоги!

Марія БОБРИКОВА,

дев’ятикласниця

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені