Євробачення 2023

У Ліверпулі встановили мистецьку інсталяцію, присвячену Вінниччині

У Ліверпулі встановили 12 макетів солов’їв з українськими орнаментами. Кожен присвячений певному регіону. Вінниччину представили у загальному символі центру України. Про це повідомляють творці проєкту Soloveiko Songbird.

Співочі птахи розміщенні по всьому місту та утворюють стежку, якою відвідувачі зможуть гуляти впродовж двох тижнів фестивалю. Птаха, який асоціює центральну частину України, розмістили на ліверпульському комплексі причалів і складів під назвою Royal Albert Dock Gower Street.

– Цей Соловейко походив із центральної частини України. Тут сучасні інновації зустрічаються з давньою традицією. На Дніпропетровщині ви відкриєте для себе петриківський розпис – традиційний стиль українського декоративного розпису. Тут ви знайдете місто Кривий Ріг, гордість гірничодобувної промисловості України. Ландшафти, почервонілі від окисленої залізної руди, називають Марсом. Багряні не тільки землі, а й озера. На Вінниччині проживають нащадки давньої трипільської культури. Але це лише деякі з багатьох регіонів, що складають центральну Україну, кожен з яких має свій неповторний характер і шарм. Музика центральної України така ж різноманітна та динамічна, як і люди, які називають її рідною. Тож нехай мелодії пташок Соловейка ведуть за собою, пориньте у чарівні ритми та гармонії, – йдеться у описі.

Мистецький проєкт створила команда на чолі з анімаційною дизайнеркою Світланою Рейніш. Фінал Євробачення 2023 заплановано на 13 травня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені