Іванівська громада кличе на триденний фестиваль

«Янівські вихідні» – це культурно-мистецький фестиваль, який відбудеться 19-21 червня у селі Іванів Хмільницького (колишнього Калинівського) району. На гостей чекають веломандрівки, джаз і смаколики.

Як зазначено в анонсі заходу, на нього запрошують усіх, хто скучив за активним дозвіллям за час карантину та обожнює велосипед і його історію.

Програма фестивалю:

19.06, субота

11:00 Грейвельні перегони «Курна дорога» на витривалість (Gravel Race) з мінімальними правилами та обмеженнями. Маршрут 140 км або 70 км.

11:30 Мистецька акція «Парк небачених рослин».

16:00 Відкрита зустріч «Розвиток туризму в Іванівській територіальній громаді: потенціал та можливості».

22:00 Вечір українського короткометражного кіно з допрем’єрним показом фільмів кінофестивалю «Молодість».

20.06, неділя

10:00 дитячий велозаїзд «Future» для дітей віком 0-7 років.

11:00 Ретро-заїзд «Le Voyage Vintage» – фанова (не спортивна) ретровелосипедна подія. Учасники з велосипедами у вінтажному стилі або ж у стилі золотої епохи велосипедного спорту подолають маршрут понад 30 км.

13:00 Ремісниче містечко з майстер-класами

16:00 Концертна програма з живим звуком за участі джазового дуету з Польщі – Каміла Драбек (контрабас) та Якуб Плужек (фортепіано), джазового квартету Валентина Кисиленка (Київ), чоловічої капели «Майстерня чоловічого гуртового співу» (Київ) та гурту «Decorum».

21.06, понеділок (державний вихідний)

10:00 Пізнавально-оздоровча велопрогулянка в супроводі гіда місцевими архітектурними та природними пам’ятками.

Локація «Янівських вихідних» – фестивальний майданчик поруч із костелом у селі Іванів. Як зазначають організатори, можна приїздити своїм ходом та поселятись у наметовому містечку на березі річки Снивода (організаційний внесок – 200 грн з намету одноразово).

Про деталі та умови фестивалю (організовану подорож для гостей із Києва, проживання, реєстрацію на деякі події програми тощо) можна дізнатись на фейсбук-стрінці заходу (https://www.facebook.com/events/1366521010392949).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені