Інклюзивний Сервісний центр

Пенсійного фонду України відкрито на Вінниччині

У місті Ладижин з’явився новий інклюзивний об’єкт – простір для відвідувачів Пенсійного фонду у Вінницькій області.  

Символічну стрічку перерізали начальник Головного управління Пенсійного фонду області Олена Корчака, виконуючий обов’язки міського голови Олександр Коломієць, керівник Ладижинського центру зайнятості Марія Колотило, а також директор управління праці та соціального захисту населення Оксана Кулик.

Оновлений Центр не змінив своєї постійної локації, але все ж став доступніший. Тепер він на першому поверсі приміщення та облаштований відповідно до вимог безперешкодного життєвого середовища.

Для зручності маломобільних груп населення створено доступний заїзд, забезпечено зручну навігацію завдяки тактильним та візуальним позначенням, спеціальну вбиральню облаштовано умивальником та унітазом з допоміжними поручнями тощо.

Більше того, після проведених ремонтних робіт приміщення обстежено експертами з доступності міського центру «Гармонія», результати перевірки затверджено відповідним висновком.

– Інклюзія та Пенсійний фонд Вінниччини – це уже довгий час нерозривні поняття. Адже багато років ми працюємо не лише для надання якісних послуг, а й над створенням комфортних умов для наших клієнтів, – наголосила Олена Корчака та вручила керівнику Центру Аллі Столбовій експертний висновок про відповідність усіх облаштувань встановленим стандартам.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені