І звідки такі виродки беруться?..

Виявляється, одним із тих, хто керує обстрілами українських міст крилатими ракетами, є уродженець Вінниччини, командир фрегата «Адмірал Макаров» Григорій Бреєв. Такі дані оприлюднило Головне управління розвідки МО України.

Як зазначає наша військова розвідка, «під безпосереднім керівництвом Бреєва з борту корабля здійснюються пуски крилатих ракет «калібр» по цивільних об’єктах на території України, що призводить до загибелі мирного населення, в т.ч. дітей».

Григорій Бреєв

 Народився зрадник 31 січня 1979 року у смт Кирнасівка Тульчинського району Вінницької області. Був призваний на військову службу 22.07.1996 року. Закінчив Севастопольський ВМІ ім. П.С. Нахімова.

Проходив службу у ЗС України на посадах:

– офіцера Південної військово-морської бази (в/ч А2506, смт Новоозерне (Донузлав), 2006);

– командира корветів «Луцьк» та «Тернопіль»;

– заступника командира Севастопольської військово-морської бази (в/ч А4408) у званні капітана 2 рангу.

 А тепер ось вислужується перед новими господарями та обстрілює крилатими ракетами Україну.

Але будемо сподіватись, що це триватиме недовго. Адже Велика Британія надіслала до нашої країни протикорабельні ракети «Гарпун». Вони вже надійшли на озброєння ЗСУ. Тож чекаємо на приємні новини…

Втім, це не останнє повідомлення про наших, із дозволу сказати, «земляків» – зрадників України, котрі нині служать у війську країни-окупанта.

Генерал-лейтенанта Володимира Алексеєва зняли з посади першого заступника начальника Головного управління Генерального штабу  РФ через бездарне керування військами під час вторгнення в Україну. В результаті українські військові фактично знищили 200-ту мотострілецьку бригаду 14-го армійського корпусу.

60-річний «розжалуваний генерал»  теж «цікавий» лише тим, що народився на Вінниччині, зокрема у селі Голодьки, що входить до Хмільницької громади.

Після середньої школи навчався у Рязанському військовому повітряно-десантному училищі. З 2011-го є першим заступником начальника ГУ ГШ РФ.

За знищення мирних людей у Сирії 2017 року Алексеєв отримав від Путіна нагороду «Герой России». Саме генерал-лейтенант є серед тих, хто планував та затверджував бойові дії проти України. До речі, серед його нагород є «орден» від «ДНР».

Що ж, ці люди зробили свій вибір. Вони стали зрадниками українського народу й поплічниками російського нацизму, котрий несе Україні смерть, рабство та забуття. Тож чекаємо на швидку загибель колаборантів. 

На фото: Зрадники Григорій Бреєв та Володимир Алексеєв

One thought on “І звідки такі виродки беруться?..

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені