І пам’ять, і прикраса

У Радівці розпочали реконструкцію пам’ятника односельцям, які загинули в роки Другої світової війни.

– Пам’ятник у селі встановили ще 1975 року. З того часу проводили кілька поточних ремонтів, але цього вже недостатньо, – каже виконуючий обов’язки старости Радівського старостинського округу Калинівської міської ради Валентин Пачевський. – Окрім капітального ремонту споруди, ми ще запланували благоустрій території біля нього.

Витрати на ремонт пам’ятника взяло на себе місцеве сільгосппідприємство — ПП «Радівське», яким керують Валентин та Ігор Пачевські. Долучилася до роботи й громада села. Люди вийшли на толоку та розчистили територію навколо від дерев та кущів.

– Дрова, які ми заготовили, передали на опалення сільського клубу та приміщення старостинського округу. Гілки також плануємо перебити у щепу та використовувати для опалення, — продовжує Валентин Пачевський. – Як тільки випогодиться, ми продовжимо розпочаті роботи.

Варто зазначити, що у роки Другої світової війни в селі загинуло 164 місцевих мешканці, а 272  брали участь у бойових діях. На жаль, на сьогоднішній день у селі не залишилося серед живих уже жодного ветерана війни. Тож відремонтувавши пам’ятник, радівчани не лише вшанують пам’ять про своїх героїчних односельців, а й зроблять рідне село ще кращим.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені