Її шанують за добро та щирість

Село Вільшанка вирізняється надзвичайною красою, навіть у мальовничій Городківській громаді. Розташоване воно на пагорбах, у зелені садів. А скільки задоволення дає в центрі села ставок рибалкам, які сидять з вудочками у вільний час  на березі. А центр села із красивим будинком культури та музеєм письменника Миколи Трублаїні давно став улюбленим місцем відпочинку місцевих мешканців.

Віра Володимирівна Шумило працює в агрофірмі ПК «Поділля» і відповідає там за розрахунки із місцевими селянами за земельні паї. Здавалось би, все просто: склав списки – і готово. Але це лишень на перший погляд. Адже  потрібно визначитись не лише із тим, хто і що буде брати, а ще й розвезти зерно по домівках. А буває і так, що людині потрібні кошти. Тоді Віра Володимирівна проводить розрахунки з пайовиками через банк. Словом, все чітко, швидко і точно.

А ще Віра Шумило взяла на себе труд видачі різноманітних довідок. А їх місцевим мешканцям потрібно чимало і на всі випадки життя. Одні хочуть отримати субсидію. Інші – державні акти на землю. Треті – соціальну допомогу. От і доводиться допомагати, бо куди ж односельцям звернутись, як не на підприємство, яке орендує їхню землю?

За сумлінну працю і небайдужість селяни щиро поважають Віру Володимирівну, тож недаремно її обрали депутатом Городківської селищної ради.

– Проблем у соціальній сфері вистачає, – каже моя співрозмовниця. – Але раз люди мені довірили цю роботу, то з їхньою допомогою маю все зробити, щоб моя рідна Вільшанка і прилеглі хутори зажили кращим життям.

І вона дійсно весь час намагається допомагати людям. Навіть буває, що у суботу чи неділю виходить на роботу, коли телефонують додому. Недаремно ж односельці люблять і поважають свого депутата за доброту, ввічливість та професійність.

У селі досі пам’ятають влаштоване нею свято Івана Купала. Проходило воно біля ставка: з піснями, танцями, рибною юшкою та безпрограшною лотереєю, влаштованою агрофірмою.

Справ у Віри Шумило – немало. Очолюючи селищну фракцію партії «Європейська солідарність», прагне домогтися активної участі її членів насамперед у конкретних ділах. Як депутат частенько відвідує немічних, самотніх, стареньких людей не тільки з Вільшанки, а й інших сіл, що входять до складу Городківської селищної ради.

А ще Віра Володимирівна Шумило – палкий прихильник нашої газети «Вінниччина», яку пропагує серед односельців. Отака вона проста, скромна жінка, яка душею дбає про людей і рідний край.

Володимир БРЕНДУЛЯК

На світлині: депутат Віра Шумило

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені