Дрони для навчання студентів

Кафедра військової підготовки ВНТУ цього літа набере перших курсантів (всього їх буде 25), котрі навчатимуться за фахом «Бойове застосування військових частин і підрозділів безпілотних авіаційних комплексів оперативно-тактичного, оперативного, стратегічного класів», повідомили в пресслужбі університету. Завідувач кафедри, заслужений діяч науки і техніки України, доктор технічних наук, професор, полковник запасу Андрій Поляков пояснив, що для нової спеціальності на кафедрі створили потужний симуляційний клас, придбали два безпілотні авіаційні комплекси, на яких курсанти отримуватимуть практичні навички застосування безпілотників.

Два безпілотні авіаційні комплекси придбали як складники, а інженери вишу зібрали їх власноруч. Ці дрони здатні виконувати широкий спектр завдань на різних висотах та відстанях.

– За сприяння командувача Повітряних сил генерал-полковника Сергія Дроздова незабаром викладачі нашої кафедри пройдуть стажування у Національному авіаційному університеті й отримають допуски до викладацької та інструкторської роботи. З обласними головними управлінням Служби безпеки та Національної поліції України вже погоджено зони польотів безпілотних літальних апаратів», – зазначив професор Поляков. – Навчатися на кафедрі військової підготовки запрошуються студенти ВНТУ та інших вишів 3-4 курсів, студенти, які навчаються у магістратурі, та всі охочі віком до 40 років, які мають вищу освіту не нижче освітнього рівня «бакалавр».

Донині у ВНТУ готували офіцерів запасу для радіотехнічних військ, частин і підрозділів зв’язку та радіотехнічного забезпечення авіації, а також автомобільних частин й підрозділів.

Підготувала Вікторія МЕЛЬНИК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені