У Вінниці діє безкоштовний пункт прокату засобів реабілітації

Розташований він на базі Територіального центру соціального обслуговування.

Пункт прокату засобів реабілітації розпочав свою роботу торік у листопаді. Наразі його послугами вже скористалось 24 людини. Особливо великим попитом у громадян, які не можуть самостійно пересуватися, користуються колісні крісла – їх отримали 13 людей. Окрім крісел, у пункті прокату вінничани можуть взяти у користування ходунки, ортопедичні ліжка, шведську стінку та приліжкові столики.

На сьогодні в пункті прокату є понад три десятки засобів реабілітації. За словами директорки департаменту соціальної політики Валентини Войткової, видача засобів реабілітації здійснюється на безоплатній основі. Після закінчення терміну прокату його потрібно буде повернути в робочому стані.

У пункті прокату знаходяться вживані речі в гарному стані, які можуть бути корисними ще комусь. Це засоби реабілітації, якими були забезпечені люди з інвалідністю за рахунок держави і в яких ще не закінчився термін використання. Завдяки пункту цими речами зможуть користуватись ті, хто їх потребують, але через те, що інвалідність не встановлено, не мають права на їх забезпечення за рахунок держави, – йдеться у повідомленні.

Додамо, Територіальний центр соціального обслуговування розташований за адресою: вул. Соборна, 50. Детальнішу інформацію можна дізнатися за телефоном 67-05-97.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені