«Зробімо це знову»

Вирішили  «молодята», які повторно одружилися, скориставшись послугою «Ювілейне весілля».

Найстаршою парою серед тих, хто скористався послугою повторно побратися, виявилися «молодята», котрі прожили разом 59 років. Загалом за минулий рік дев’ять вінницьких родин повторно склали свої обітниці. Одружувалися навіть батьки разом із дітьми в один день. Послугу «Ювілейне весілля» можна отримати в усіх РАЦСах України, зокрема й на Вінниччині. Подружжю пропонують відтворити урочисту церемонію створення родини та видають свідоцтво про одруження нового зразка.

За інформацією Міністерства юстиції, минулого року 227 українських подружніх пар скористались послугою «Ювілейне весілля». Дана послуга  (скорочений обряд) коштуватиме 231 грн, ювілейний обряд – 461 грн, церемонія у вихідні та святкові дні – 560 грн. Якщо захід виїзний, то така послуга обійдеться «молодятам» у 1259 грн. Єдине, що не входить у ціну – транспортні витрати.

– Був випадок, коли діти замовили виїзну церемонію для батьків, бо їхній тато не міг приїхати. У подружжя було золоте весілля. Були пари, де батьки та діти «ставали на рушник» в один день, коли у батьків було 40 років, у дітей 10 років подружнього життя. Але карантин, звісно, завадив популяризації даної послуги. По-перше, обмежена кількість людей, по-друге, люди старшого віку взагалі уникали людних місць та сиділи вдома, – розповіли у відділі РАЦС територіального управління юстиції у Вінницькій області.

                                                                          Вікторія МЕЛЬНИК

Фото з відкритих джерел

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені