Стріляють і мітко влучають

29 вінничан увійшли до складу національної збірної команди з кульової стрільби. Вони візьмуть участь у зимовому чемпіонаті України, який пройде у Львові з 6 по 11 лютого.Ці змагання стануть першим етапом відбору на чемпіонат Європи, який відбудеться цьогоріч.

Склад національної збірної України сформували за результатами змагань, що днями відбулися у Вінниці. У них взяли участь команди з Вінниці, Ладижина, Липовецької, Теплицької, Козятинської, Бершадської, Могилів-Подільської та Хмільницької ОТГ. Спортсмени боролись за першість у стрільбі з гвинтівки, пістолета та стрільбі по рухомій мішені.

Золото у стрільбі з гвинтівки серед жінок здобула Олеся Чайка, серед чоловіків – Кирило Козюк.Призери змагань у стрільбі з пістолета серед жінок: Анна Пронь та Богдан Кириленко (серед чоловіків). У стрільбі по рухомій мішені першою серед жінок стала Марія Моісеєнко, серед чоловіків –  Данило Даніленко. У загальнокомандному заліку серед міст, ОТГ команди з Вінниці посіли 1 та 2 місця, команда Ладижина виборола 3 місце.

Вікторія МЕЛЬНИК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені