Учні школи «Вишенька» збирають нагороди

Організатори Всеукраїнського конкурсу-фестивалю «ART-FEST «Ера Водолія» запросили до участі в ньому дітей та молодь від 5 до 25 років, також професіоналів від 26 років. Творче змагання у найрізноманітніших жанрах (вокальний, інструментальний, хореографічний, цирковий, образотворче мистецтво, розмовний тощо) відбувалось дистанційно – учасники надсилали відео та фото, які оцінювало кваліфіковане журі.

 Однією з переможців стала юна вінничанка Ірина Нечепуренко – учениця фортепіанного відділу Вінницької дитячої школи мистецтв «Вишенька», вихованка викладачки Тамари Анатоліївни Лисенко. На фестивалі «Ера Водолія» Іра здобула гран-прі у сольній номінації інструментального жанру.

Варто зазначити, що початок року для вихованців школи «Вишенька» виявився урожайним на перемоги. Так, нещодавно на дистанційному Міжнародному фестивалі-конкурсі «Різдвяна зірка» (м. Запоріжжя) учениця фортепіанного відділу Злата Сидюк (викладач Елеонора Орлова) стала лауреаткою 2-ї премії; на організованому в Берліні Міжнародному конкурсі «Christmas Stars 2020» учні відділу струнно-смичкових інструментів (викладачі Л. Лизановська, В. Потапенко) Яна Семенюк, Анна Солоденко та Юлія Комар здобули «срібло» і «бронзу».

Також згадана Ірина Нечепуренко та її колега по фортепіано Ілля Черкас стали призерами Міжнародного дистанційного фестивалю-конкурсу «Surprise People 2021», а на Всеукраїнському багатожанровому фестивалі «Зіркова Фієста» (м. Львів) учениця відділу народних інструментів Аліна Пайчук (викладач В. Савюк) виборола «золоту медаль», також перше місце на цьому фестивалі здобув ансамбль народного танцю «Пролісок», що діє при ВДШМ «Вишенька».

– Рік почався, і ми не встигаємо збирати нагороди, – каже директор школи «Вишенька» Тетяна Заїчко. – Звісно, в дистанційних конкурсах є мінус, що не звучить жива музика, менше живого спілкування. Але, як не дивно, карантин дає і певні плюси: дистанційно у конкурсах, навіть міжнародних, може взяти участь більше дітей, і для цього не треба далеко їхати, витрачати кошти на дорогу… Власне, нашим талановитим учням та викладачам ніякий карантин не може перешкодити на шляху до перемог.

Юрій СЕГЕДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені