Веслувальники «на хвилі»

У вінницькій веслувальній школі завершили масштабну реконструкцію приміщення. В подальших планах міської влади: будівництво відкритого басейну на території міської дитячо-юнацької спортивної школи №2 імені Юлії Рябчинської (з посиланням на пресслужбу Вінницької міської ради).

Старе аварійне приміщення, де зберігалися човни, перетворили на сучасний елінг. А вихованці школи після ремонту мають можливість займатися в добре оснащених спортивних залах.

– В організації тренувального простору застосували елементи у стилі лофт. У приміщенні – максимум повітря та функціональності. Встановили сучасну систему вентиляції, травмобезпечне підлогове покриття і якісне освітлення. Відремонтували душові та роздягальні. Планується в подальшому обладнати мініпральні з сушаркою, адже водно-веслувальні види спорту є основними в МДЮСШ №2, – повідомили в мерії.

У веслувальній школі тренуються майже 300 дітей. Юні веслувальники часто здобувають призові місця на змаганнях різного рівня. У 2020 році школа потрапила в десятку найкращих в Україні. Додамо, що спортивний заклад назвали на честь олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської, яка, навчаючись на курсах медсестер у Вінниці, вперше спробувала себе у веслувальному спорті, а в 1973 році стала олімпійською чемпіонкою. Але через кілька місяців після блискучої перемоги Юлія загинула від переохолодження, впавши в холодну воду під час тренувань.

                                                                                                                                                 Вікторія МЕЛЬНИК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені