За результатами 2019–2020 років «АТБ» визнали лідером рейтингу кращих роботодавців

Згідно з дослідженням міжнародного кадрового порталу grc.ua в 2019–2020 роках компанія «АТБ» посіла лідируючі позиції рейтингу кращих роботодавців у галузі роздрібної торгівлі. Роботу у великій команді лідера вітчизняного ритейлу  вважають привабливою багато здобувачів вакансій. За довгі роки роботи компанія заслужила бездоганну репутацію як надійний  роботодавець, у тому числі й у нашій Вінницькій області. Переваги працевлаштування в «АТБ» не обмежуються офіційною зарплатою та наявністю соцпакета. Компанія надає можливість пройти безоплатне навчання, завдяки чому можна стати грамотним фахівцем і побудувати успішну кар’єру.

Мільйони українських громадян знають «АТБ» як найбільш надійного, перевіреного часом постачальника гарантовано свіжих продуктів і якісних товарів першої необхідності за максимально доступними цінами. Магазини найбільшої вітчизняної торговельної мережі відвідують понад 4 млн українців,  серед яких чимало і жителів нашої Вінниці. Компанія працює на українському ринку ритейлу вже більше чверті століття та посідає лідируючі позиції за багатьма показниками. Сьогодні «АТБ» є не тільки лідером галузі роздрібної торгівлі за товарообігом, географією присутності, кількістю магазинів, обсягом сплачених податків, але й найбільшим роботодавцем. На підприємствах корпорації «АТБ» працевлаштовано більш як 68 тисяч осіб, тож десятки тисяч українських родин у 24 областях України, включаючи й Вінницьку, мають стабільне джерело доходу.

Велика команда «АТБ» постійно збільшується. Вибравши стратегію динамічного розвитку, компанія щорічно відкриває близько сотні нових супермаркетів, а в 50–60 магазинах проводить модернізацію. Завдяки цьому в країні створюють до десяти тисяч нових робочих місць кожного року. Навіть у важкому через пандемію та спад економіки 2020-му в країні прийняли перших покупців 127 нових супермаркетів «АТБ». Зараз у 308 населених пунктах України працюють 1205 магазинів цієї мережі. Були працевлаштовані та почали будувати успішну кар’єру в дружній команді галузевого лідера 5,5 тисяч осіб. Це важливо і для великих міст, і для української глибинки, адже безробіття є однією з ключових проблем української економіки. Останніми роками фіксують серйозний відтік кваліфікованої робочої сили за кордон.

Варто зазначити, що кадрова політика компанії «АТБ» спрямована на системний стабільний розвиток найціннішого ресурсу – людського капіталу. Щоб мати в штаті висококласних фахівців:  грамотних керівників, продавців, касирів – компанія на початку 2000-х років  вирішила навчати  кадри своїм коштом. У Дніпрі відкрили перший учбовий центр «АТБ». Потім аналогічні центри підготовки персоналу з’явилися в Києві, Львові й Одесі. Щорічно в них підвищують кваліфікацію й одержують можливість кар’єрного зростання більш як 4000 осіб. Такі кузні кадрів є гордістю компанії та забезпечують її якісним кадровим резервом. Цікаво, що понад 85% керівників торговельної мережі «АТБ» свого часу прийшли в компанію на рядові посади. Працюючи та навчаючись, вони стали чудовими фахівцями та змогли побудувати успішну кар’єру.

Компанія «АТБ» за підсумками року втримала свої позиції в рейтингу кращих роботодавців в українській торгівлі. За даними дослідження міжнародного кадрового порталу grc.ua (колишній HeadHunter) саме роботу в «АТБ» здобувачі вакансій, в тому числі й у Вінниці, вважають найбільш привабливою. Причому йдеться як про професіоналів, що мають багатий досвід, так і про тих, хто шукає своє перше робоче місце.

Крім флагмана – торговельної мережі «АТБ-Маркет» – до складу корпорації «АТБ» входять численні підприємства, які займаються управлінням активами, логістикою, виробництвом продуктів харчування. Завдяки потужному кадровому потенціалу вони багато років  є лідерами у своїх сегментах бізнесу. Безперебійно забезпечують мільйони українців гарантовано свіжими продуктами та якісними товарами першої необхідності, а майже 70 тисяч українців  (включаючи й жителів нашої Вінниці) – стабільною роботою з конкурентною зарплатою, даючи впевненість у завтрашньому дні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені