Школа №3 – на дистанційному навчанні

Незважаючи на холодну та снігову погоду, початок цього тижня виявився по-справжньому гарячим для директора закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Жмеринської міської територіальної громади Тамари Білан. У понеділок вона чітко й ефективно вирішила всі організаційні питання, пов’язані з переходом учнівсько-педагогічного колективу на дистанційне навчання.

– Наша школа найбільша у місті за кількістю учнів, де отримують освіту 954 учні, трудяться 88 вчителів і 22 технічних працівники, – каже Тамара Леонтіївна. – Після завершення недавнього  двотижневого локдауну ми налаштувалися на звичний режими роботи, але біда не запитує, коли стукати в двері. Останніми днями помітно зростала кількість хворих серед учнів та педагогів. У п’ятницю, 5 лютого, в школі вже не було 140 дітей через хвороби, а в однієї вчительки англійської мови, яка контактувала з великою кількістю учнів, виявили коронавірус, потім захворіли ще кілька вчителів. Це був дзвінок для вживання оперативних протиковідних заходів. Тому спільно з управлінням освіти міської ради ми прийняли рішення перейти на двотижневе дистанційне навчання. Працюємо в онлайн-режимі, проводимо зустрічі, конференції… Це навесні дистанційне навчання було для нас викликом, а тепер ми вже добре освоїли таку форму передачі знань дітям і маємо певний позитивний власний досвід…

– У школі вже провели дезінфекцію приміщень, і слава Богу, що вірус хвороби не вийшов за межі навчального закладу і не поставив під удар інші школи та дитячі садочки, – сказала начальник управління освіти Жмеринської міськради Аліна Твердохліб.

Віктор Зеленюк

Жмеринка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені