«Дякую за надію на життя…»

Публікація в попередньому номері «Вінниччини» статті «Без даху над головою» викликала соціальний резонанс. Наші читачі  співчутливо розділяють біду, яка трапилася з родиною інваліда війни ІІ групи, учасника бойових дій АТО Олександра Шевченка і пропонують свою морально-матеріальну підтримку погорільцям. Про це повідомив редакції газети Олександр Шевченко.  

Він, зокрема, пише: «Звертаюсь до вас, мої любі, найщиріші мешканці області! Дякуємо за допомогу, що ви надаєте моїй сім’ї у цей тяжкий час! Я не очікував, що нам почнуть допомагати люди з різних куточків Вінниччини, України та інших країн! Моя сім’я дуже вдячна газеті «Вінниччина» за те, що вона допомогла поінформувати людей про моє горе! Допомога була, щиро скажу, неочікувана в цей важкий час, у час хвороб і безробіття!

Мені допомагають коштами для відбудови нашої оселі, речами! А найбільше мене здивувало і вразило, що знайшлися люди, які запропонували будинок для подальшого життя. Низький вам уклін за таку пропозицію, але я відмовився! У зв’язку з тим, що моя сім’я не зможе покинути те, що ми маємо у Сутисках. Цей свій, частково зруйнований будинок – пам’ять про старших представників нашого роду і важка їхня праця впродовж цілого життя!

Я дякую Богу, що ви мене підтримуєте в цей тяжкий час. Зичу здоров’я вам і вашим родинам!

Разом з тим, зараз поширюється багато різних думок щодо факту самої пожежі. Як віруюча людина, я все сприймаю з Божою покорою і поважаю всіх вас! Але хочу, щоб знали, що весь цей бруд, який іде проти моєї родини і пожежі, що трапилась в нашому домі – це брехня! Я чесна і щира людина, і не маю права обманювати своїх співвітчизників, які підтримують мою родину у важку хвилину життя. Ми на цей час зібрали не так багато грошей і матеріалів для відбудови, але надія є!

Прошу люди, не обходьте стороною моє горе. Допоможіть мені і моїй родині відновити нашу оселю. Зараз дуже важко пояснити діткам, що ми не винні, що до нас прийшла біда несподівано! Дякую вам всім, а також газеті «Вінниччина» за те, що даєте надію на життя! Нехай біда і хвороби обходять стороною ваші сім’ї і ангела-хранителя вашому дому!

Принагідно нагадаю реквізити для матеріальної допомоги.

ПриватБанк 4731219113210011. смт Сутиски, вул. Жовтнева, 66. 

Тел. 097-679-26-29.

Дякуємо ще раз вам, добрі люди»!

А тими благодійниками, які запропонували погорільцям хату, виявилися мої добре знайомі Юрій та Раїса Бадьорі з Оратова. Раїса родом із Шипинок колишнього Барського району, де у неї проживають тато і мама.

– І так сталося, що два роки тому важка хвороба прикувала мого батька до ліжка, й вся домашня робота звалилася на плечі матері, – каже Раїса Григорівна. – А по сусідству, практично на одному подвір’ї, стоїть добротна, на два входи хата моєї бабусі. Після того, як прочитали у «Вінниччині» розповідь про пожежу в Сутисках, нам одразу спала на думку ідея віддати безкоштовно ту хату родині Олександра Шевченка. Звичайно, перед цим ми порадилися з мамою, і вона із задоволенням погодилася мати нових сусідів…

– Я теж був би радий, щоб хата Раїсиної бабусі пригодилася людям, які потрапили в біду, – додає Юрій Бадьорий. – Там все є для проживання – і грубки, і підлога, і город, і садок. Заходь, живи і працюй, але Саша відмовився. Це, звичайно, його справа…

Віктор Зеленюк

На знімку:  сім’я Олександра Шевченка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені