Патріотичний фестиваль в режимі онлайн

До Дня Героїв Небесної Сотні з 8 по 19 лютого у школах Вінницької міської територіальної громади проходив Патріотичний фестиваль ім. Героя України Максима Шимка. У зв’язку з карантинними обмеженнями формат цьогорічного фестивалю змінився, і більшість заходів провели у режимі онлайн. В рамках фестивалю реалізували дві мистецькі акції «Ніщо не зупинить ідею свободи» та «Серцем до Подвигу доторкнись», до яких долучились понад 800 школярів. Учасники акції «Ніщо не зупинить ідею свободи» підготували свої проєкти з роздумами про цінності, які відстоювали учасники Революції Гідності. Учні разом із педагогами навчальних закладів створили відеороботи, і всі бажаючі можуть переглянути їх на сторінках закладів освіти у соціальних мережах.

Учні шкіл міста та вихованці КЗ «Вінницький міський палац дітей та юнацтва ім. Лялі Ратушної» працювали над створенням тематичних малюнків для мистецької акції «Серцем до Подвигу доторкнись». Акція розпочалась зі спільної онлайн-конференції, під час якої учасників привітали мама загиблого на Майдані Героя України Максима Шимка Зоя Кузьменко та директорка департаменту освіти Вінницької міської ради Оксана Яценко. На завершення акції в школах створили виставку учнівських робіт.

Довідка: Максим Шимко – учасник Революції Гідності, Герой Небесної Сотні. За громадянську мужність, патріотизм, героїчне відстоювання конституційних засад демократії, прав і свобод людини, самовіддане служіння українському народу, виявлені під час Революції гідності, Указом Президента України Максиму Шимку присвоєли звання Герой України з удостоєнням ордена «Золота Зірка» (посмертно).

Вікторія МЕЛЬНИК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені