Коли вдома живе сімейний тиран

На Вінниччині поліцейські зі всієї країни пройшли навчання з реагування та протидії домашньому насильству.

За повідомленням пресслужби Нацполіції, триденні курси було організовано Управлінням дільничних офіцерів поліції Департаменту превентивної діяльності Національної поліції України за підтримки фонду ООН у галузі народонаселення в Україні.

У навчаннях взяли участь 45 поліцейських з майже усіх регіонів країни. Правоохоронці  відпрацювали основні алгоритми реагування на випадки домашнього насильства, починаючи від отримання виклику на лінію «102», особливостей комунікації з кривдником та його жертвою, та закінчуючи наданням правової, медичної, психологічної та інших видів допомоги.

Як зазначила заступниця начальника відділу превентивних заходів та протидії домашньому  насильству управління дільничних офіцерів Департаменту превентивної діяльності  Національної поліції України Яніна Приємська, поліцейські мають чітко знати алгоритм своїх дій. Адже саме від цього залежить збереження життя та здоров’я потерпілих від домашніх агресорів.

Керівник обласного главку поліції Вінниччини Іван Іщенко привітав поліцейських із завершенням навчального курсу та вручив сертифікати. Він зазначив, що з початку року дві штатні мобільні групи з протидії домашньому насильству вже працюють у Вінницькому районному управлінні. Відтепер такі групи працюватимуть і на території Гайсинського району.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені