Не стало Геннадія Солдатова

У Вінниці на 75 році життя помер талановитий художник, який працював у жанрах монументально-декоративного мистецтва і станкового живопису.

Серед найбільш відомих робіт митця – мозаїка зі смальти «Молодість» на стінах санаторію Військово-повітряних сил (1983 р.), «Троянда» вітрів» на стінах турклубу «Меркурій», мозаїка на Вінницькому міжрегіональному вищому професійному училищі №4 та ін.

Народився художник 22 грудня 1946 р. у Ташкенті. Закінчив Ташкентське республіканське художнє училище та Харківський державний художньо-промисловий інститут. Упродовж творчого життя реалізував чимало художніх проєктів. Його монументальні мозаїчні роботи, вітражі прикрашають Вінницю та область. Декілька картин художник присвятив будівництву четвертого енергоблоку Чорнобильської АЕС. Одним із улюблених жанрів Солдатова був портрет. Окрема серія творів присвячена авторським враженням від поїздок до Італії.

Роботи Геннадія Солдатова прикрашають багато картинних галерей і приватних колекцій. А також зберігаються у Кременчуцькому і Вінницькому краєзнавчому та художньому музеях.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені