«Догрались»… із вогнем

Винесено судовий вирок паліям декоративного трамвайчика біля магазину «ROSHEN» у Вінниці.
Вінницький міський суд засудив активістку руху «Femen» уродженку міста Херсон Алісу Виноградову та її місцевого подільника Івана Войтенка відповідно до двох та трьох років позбавлення волі та штрафу розміром майже 72 тисячі гривень (у рівних долях) за заподіяну майнову шкоду. Таке покарання суддя виніс Виноградовій та Войтенку за причетність до підпалу трамвая, розташованого біля магазину «ROSHEN» у 2017 році.
У рішенні суду зазначається, що Виноградова грубо порушила громадський порядок, «бажаючи показати свою неповагу до існуючих правил і норм поведінки в суспільстві». При цьому свої дії вона вчиняла з «особливим цинізмом», для чого навіть «оголила торс».
Другим обвинуваченим у справі став вінничанин Іван Войтенко, який спершу був свідком події, але потім вирішив долучитися до «акції». Хлопець пояснював, що таким чином хотів «просто» привернути увагу до дій Виноградової. З його слів, після того, як дівчина облила трамвайчик незрозумілою для хлопця речовиною, він присів та «чиркнув запальничкою», і трамвайчик «неочікувано спалахнув».
До речі, Аліса Виноградова, крім всього іншого, ще є членкинею «Партії Шарія», якого підозрюють у держзраді та якого СБУ оголосила в розшук.
Що ж, тут коментарі, як кажуть, зайві.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені