За рахунок міського бюджету…

Депутати міської ради підтримали рішення, згідно з яким члени родин загиблих (померлих) ветеранів війни АТО/ООС зможуть отримувати муніципальну пільгу з надання стоматологічних послуг.

У Вінниці діє Комплексна програма «Основні напрямки соціальної політики Вінницької міської територіальної громади на 2015-2021 роки». Цим документом серед іншого передбачено надання муніципальної пільги на стоматологічні послуги із ортопедичної стоматологічної допомоги демобілізованим військовослужбовцям, які брали участь в АТО чи ООС і перебувають на обліку в Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб, що мають право на пільги, департаменту соціальної політики міської ради як особи з інвалідністю внаслідок війни та учасники бойових дій.

Така муніципальна пільга для вінничан-захисників запроваджена з липня 2018 року. Вона надається одноразово шляхом безкоштовного надання стоматпослуг на суму, що не перевищує 15 тис. грн на одного пільговика. У разі, якщо сума наданих стоматологічних послуг є більшою, в такому випадку пільговик здійснює доплату за рахунок власних коштів.

У 2018-2020 роках ця муніципальна пільга була надана 115 людям, які звернулися для отримання стоматологічних послуг, на загальну суму 1,3 млн грн. З них у 2020 році 55 демобілізованих військовослужбовців отримали пільги на стоматологічні послуги на загальну суму 653,283 тис. грн. У 2021 році на черзі перебуває 13 пільговиків, з них 10-ти уже призначена муніципальна пільга. Ще три звернення знаходяться на опрацюванні.

– Наразі до Комплексної програми «Основні напрямки  соціальної політики Вінницької міської територіальної громади на 2015-2021» вносяться зміни, – розповіла директорка департаменту соціальної політики міської ради Валентина Войткова. – Право на медичні стоматологічні послуги із ортопедичної стоматологічної допомоги  матимутьтакож і члени сімей загиблих (померлих) ветеранів війни АТО/ООС, які досягли повноліття. І найближчим часом буде затверджено новий Порядок надання цієї муніципальної пільги уже з урахуванням вказаних змін. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені