Зник у Вінниці – «випірнув» під… Овручем

До поліції звернулося керівництво Вінницького обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей із заявою про те, що заклад обідньої пори  самовільно залишив 15-річний хлопець. Це вже не перший його подібний вчинок.

Про зникнення сповістили всі мобільні поліційні екіпажі Вінниччини, а також колег з інших областей. Крім того, повідомили соцмережі і ЗМІ, що, зрештою, стало вирішальним у пошуку. Продавщиця одного з магазинів у селі Овруцької територіальної громади сусідньої Житомирщини звернула увагу, що до неї зайшов розшукуваний хлопець, і негайно сповістила дільничного офіцера поліції. Звірившись, він викликав вінницьких колег. Втікача повернули до реабілітаційного центру.

Він пояснив, що… просто любить мандрувати. Тому сів на автобус у Вінниці до Житомира, а вже звідтіля – до Овруча, біля якого мешкав у нежилих хатах. Цікаво, чого його потягнуло саме в ці краї, що під самісіньким білоруським кордоном? Та й чорнобильська зона  звідсіля недалеко. Чи випадково подався він сюди?

Іще одна проблема. У той час, як правоохоронці морочилися з ним, їм вистачало роботи щодо виловлювання справжніх злочинців, яких у нас чимало. І звикати до частої опіки людей у погонах втікачеві не варто: все ближче той вік, коли за кожен свій негативний вчинок доведеться відповідати сповна.

Микола КАВУН

Фото НП у Вінницькій області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені