Майже 13 млн грн на прибирання і 14 – на студентські гуртожитки

виділить відповідно місто та область для підтримання чистоти на вулицях та задоволення потреб студентів в якісних умовах проживання.

Щодо прибирання вінницьких вулиць, то департамент комунального господарства та благоустрою Вінницької міської ради днями оголосив тендер на закупівлю послуг з утримання, підмітання і прибирання вулиць обласного центру в поточному році. Очікувана вартість закупівлі склала майже 13 млн грн. Відповідно до тендерної документації, термін надання послуг підприємством – з квітня до грудня цього року. У тендері також детально прописані роботи, які має належно виконати майбутній підрядник у літній та зимовий період.

Крім того, на Вінниччині на ремонт студентських гуртожитків та відшкодування витрат на проживання в них виділять понад 14 млн грн. Облрада ухвалила відповідну програму – «Студентський гуртожиток», яка діятиме до 2025 року. Загальний обсяг фінансування за нею склав: 14 млн 250 тис. грн.

За підрахунками на 1 січня 2021 року в гуртожитках області проживало 3254 студенти. В свою чергу, прийнята програма спрямована на надання компенсації пільговим категоріям студентів за проживання в гуртожитках та на поліпшення їхніх житлових умов.

Оскільки законодавчими актами заборонено утримання гуртожитків із загального фонду, то завдяки цій програмі з’явиться можливість безпосередньо ремонтувати та утеплювати будівлі, впроваджувати у них енергозберігаючі технології, закуповувати нові меблі тощо.

Підготувала Вікторія МЕЛЬНИК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені