Щоб знати історію рідного краю

На Вінниччині презентували книгу «Вінниця – столиця Української Народної Республіки».

Твір написаний подільськими авторами Вадимом Вітковським та Миколою Рябим і належить до серії «Минуле – грунт майбутнього», заснованої комунальною установою «Видавничий Дім «Моя Вінниччина». Книга вийшла друком до 100-річчя Української національно-визвольної революції 1917–1921 років.

Це ювілейне видання виникло спонтанно, коли з’ясувалося, що в дні 100-річного ювілею відновленої Української Народної Республіки, спадкоємницею якої стала нинішня Українська Держава, деякі студенти-випускники вінницьких вишів не знають елементарних фактів з історії рідного міста, отже, й України, – зазначає у передмові до видання співавтор книги, директор Видавничого Дому «Моя Вінниччина» Вадим Вітковський.

Книгу «Вінниця – столиця Української Народної Республіки» видано за сприяння Вінницької обласної державної адміністрації та Вінницької обласної ради. Це серйозне історичне дослідження, що стане у нагоді не лише історикам та краєзнавцям, а усім тим, хто прагне відновити історичну пам’ять, любить та цікавиться українською історією.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені