Улов прикордонників

Ще одну успішну операцію вписали до свого активу військовослужбовці Могилів-Подільського прикордонного загону. Отримавши оперативну інформацію щодо можливої підготовки до незаконного переміщення спирту з території Республіки Молдова в Україну, вони шляхом тралення обстежили дно річки Дністер, якою проходить кордон з Молдовою.

Під час дослідження правоохоронці виявили ізольований електрокабель, що був прокладений по дну Дністра від прилеглого острова до українського берега, а далі був вкопаний в землю на глибину близько 20 сантиметрів та вів у тил території України.

Прикордонники дістали з дна річки та викопали із землі 150 метрів кабелю, на кінці якого, зі сторони острова, знаходилось пристосування для підключення електроживлення та засіб для намотування шланга на котушку.

Військовослужбовці продовжили обстеження прилеглої місцевості, залучивши спеціальну техніку, та неподалік, на глибині близько 3 метрів, знайшли пластиковий шланг, що був прокладений під землею від берегової відмілини річки Дністер вглиб території України.

Під час демонтажу шланга, у лісосмузі на території України, правоохоронці виявили спеціально обладнаний підземний «бункер», до якого виходив кінець шланга. Загалом прикордонники демонтували 125 метрів шланга діаметром 20 міліметрів. З його допомогою зловмисники, ймовірно, планували незаконно переміщувати спирт з Молдови до України.

Правоохоронці також встановили, що цей трубопровід ще не використовувався, оскільки шланг був порожній та не мав характерного запаху спирту.

Наразі прикордонники спільно зі співробітниками УСБУ у Вінницькій області проводять заходи щодо встановлення кола осіб, причетних до протиправної діяльності.

Про цей факт повідомила прес-служба Могилів-Подільського прикордонного загону.

Віктор Зеленюк

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені