Вінниця – місто гостинне

Близько двох десятків ресторанів та готелів міста підписали меморандум про впровадження вінницького «стандарту гостинності».

Вінницький «стандарт гостинності» було розроблено минулого року в рамках однойменного проєкту, який реалізувався ГО «Спілка підприємців «СТІНА» за фінансування уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проєкту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проєкт ПРОМІС) та за підтримки Вінницької міської ради. Проєкт мав на меті надати інструменти росту малого та середнього підприємництва Вінниці у сфері туризму й гостинності за рахунок удосконалення продуктів, консолідації середовища та вироблення стандартів обслуговування.

Основними складовими Вінницького стандарту гостинності став перелік цінностей його носіїв, увага до деталей, виражені через такі складові компоненти: перший контакт, створення комфорту, увага до гостя, атмосфера неспішності, демонстрація закоханості в рідне місто, готовність допомогти, мотивування повернутися та доброзичливе прощання.

А нещодавно відбулося підписання меморандуму про впровадження вінницького стандарту гостинності. Його амбасадорами стали близько двадцяти міських ресторанів, кафе, готелів, кав’ярень, кондитерських та цукерень. Підписантами документу також стали ГО «Вінницька асоціація гостинності «ХлібСіль» та департамент маркетингу міста та туризму Вінницької міської ради, які всіляко підтримуватимуть впровадження стандарту. У меморандумі йдеться, що підписанти спрямовуватимуть свою діяльність на впровадження міського стандарту та досягнення впізнаваності вінницької гостинності в Україні та світі. Окрім того, в документі прописані спільні цінності та кодекс діяльності. Також заклади-підписанти ознайомлять свій персонал зі стандартом, використовуватимуть його як основу взаємодії з відвідувачами та розмістять в закладі табличку «Тут впроваджують вінницький стандарт гостинності».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені