На Вінниччині від COVID-19 вакцинувалося 680 людей

Станом на 9 березня в Україні офіційно провакцинували від коронавірусу 19118 людей (+1171 за попередню добу). Усі вони поки що отримали по одній дозі вакцини Oxford/AstraZeneca (Covishield). У Вінницькій області тих, хто отримав щеплення проти Covid-19 – 680 (+10).

Зокрема, 4 березня  розпочався процес вакцинації в Гайсинському районі. Щеплення отримали медичні працівники КНП “Гайсинської центральної районної лікарні Гайсинської міської ради” та працівники Гайсинської станції швидкої медичної допомоги. Першими були головний лікар КНП Гайсинської ЦРЛ ГМР Ігор Кохан та заступник головного лікаря з медичної частини Юлія Бурлакова. Того ж дня було розпочато вакцинацію у Шаргороді, Хмільнику та Козятині.

5 березня імунізацію  проти COVID-19 розпочали на території колишніх Бершадського, Теплицького, Іллінецького, Тиврівського районів області. А у Вінниці щеплення отримали медичні працівники Військово-медичного клінічного центру Центрального регіону.

Нагадаємо,  що 24 лютого Вінницька область отримала 17800 доз вакцини Oxford/AstraZeneca. Того ж дня в області стартувала вакцинація. Першою, хто отримав щеплення на Вінниччині, стала сімейна лікарка Людмила Бойко.

На першому етапі щеплення отримають медики, які працюють із хворими на Covid-19. Вакцинуватися потрібно буде двічі. Усього Україна поки що отримала півмільйона доз індійської вакцини Covishield, що виробляється за ліцензією Oxford/Astra Zeneca. В одному флаконі є 10 доз, і зберігати його можна лише 6 годин після відкриття. Якщо увесь флакон не встигають використати, залишки з флакона утилізовують. 1 березня МОЗ дозволило щепитися залишками вакцини громадським діячам для популяризації вакцинації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені