Впіймали за півтора року

Ще з дитинства від літніх селян не раз чув твердження, що сорока ніколи не вкраде курча у найближчому до свого гнізда обійсті, а скоріше візьме його на протилежному кінці вулиці. Чи це справді так, ніколи не досліджував, але згадав те все, коли поцікавився в очільника Махнівської територіальної громади Павла Кузьмінського: як себе тут поводив 24-річний молодик до затримання поліціянтами за підтримки спецпідрозділу «Корд»? Відповідь не здивувала: так, як у Київській області чи в Іллінецькому районі Вінниччини він не наслідив…

Невеличке, менш як на три десятки чоловік село Петро-Марківка найдальше від Іллінець – тодішнього райцентру, воно таким собі «півостровом» вклинюється у Черкащину. Від станції Монастирище його відділяє клаптик поля, але то вже інша область. На це, очевидно, й був розрахунок. Вирвавши вікно у серпні позаминулого року, зловмисник проник до хати літньої, але доволі чіпкої жіночки, збив її з ніг, гамселив кастетом, душив і вимагав віддати гроші. Звісно, там тих грошей було мізер, але забрав їх, як і дещо з її речей.

-Чи часто такі напади там трапляються? – перепитує сільський староста Росоховатої Сергій Брух. – Ні, то був єдиний випадок. А її хату зловмисник вибрав, можливо, тому, що чепурненько виглядає, тому справляла враження багатої.

У начальника Іллінецького відділення поліції Олега Паламаренка поцікавився, як вдалося виявити того махнівчанина. Відповідь була дуже лаконічною:

-Оперативним шляхом.

Коли молодика брали у розкішній двоповерхівці, що за фігурною брамою, важко було збагнути, що спонукало його підняти руку на похилого віку невинну жінку. Заради чого? Судячи з того, що цей випадок не єдиний, у нього буде достатньо часу задуматись над скоєним.

Микола КАВУН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені