Взялись за «горизонталі»

Так історично склалось, що найважливіші автомобільні шляхи в нашій області пролягають якщо не строго з півночі на південь, то з північного заходу на південний схід. А ось ті, що із заходу на схід, відчутно програють своєю інтенсивністю, хоча й вони мають для області неабияке значення.

Одна з таких «паралельних» доріг: Стара Гута – Калинівка – Турбів. Починається вона південніше Хмільника, пролягаючи переважно лісами через нинішній Хмільницький та колишній Літинський райони, і лише під Калинівкою виринає в степи.

Торік Службою місцевих автомобільних доріг у Вінницькій області через електронну систему закупівель «Prozorro» проведено тендер щодо поточного середнього ремонту цієї дороги, який виграло ТОВ «ЛЕОН-Ш». Очікувана вартість – майже 46,7 мільйона гривень. Робіт належить виконати чимало: розширити проїзну частину, покласти нові шари дорожнього покриття, відновити водовідвідні канави і труби, впорядкувати зупинки, нанести розмітку, встановити необхідні дорожні знаки, розчистити дерева, подекуди крони яких уже зімкнулися. І все це планують завершити до кінця літа.

Микола КАВУН

Фото Служби МАД у Вінницькій області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені