Відкрили сезон спортивні орієнтувальники Гайсинського району

Незважаючи на складні «ковідні» часи, життя, в тому числі спортивне, продовжується. Нещодавно столична федерація спортивного орієнтування проводила відкритий чемпіонат міста Києва. Змагання проходили із суворим дотриманням карантинних норм, і в них брали участь як кияни, так і спортсмени з інших регіонів.

Отримали запрошення на них і представники Гайсинського району, добре знані в «орієнтувальних» колах як представники клубу «ГрОТ».

Зважаючи на те, що команда не мала бюджетного чи будь-якого іншого фінансування, а витрати на проїзд, проживання та стартовий внесок були досить значними, на змагання поїхали спортсмени, які змогли профінансувати себе самі (вірніше – їх фінансували батьки). Таких виявилось шестеро. Це гайсинчани Софія Анікеєнко, Богдан Мельник, Ростислав Гришанович, Катерина Борова, Андрій Зєльніков з Куни та Юлія Совенко з Гранова. Очолював команду голова Гайсинського РФСТ «Колос» Ю.М. Охріменко.

Змагання ускладнились несприятливими  погодними умовами, особливо в перший день. Середня дистанція, прокладена в околицях міста Вишгород, була важкою як за рельєфом, так і за погодними умовами – мокрий сніг супроводжував усі змагання. Наші орієнтувальники мужньо боролись за кращі результати, що допомогло при підбитті загальних підсумків.

На другий день спортсмени змагались на спринтерських дистанціях міського орієнтування в м. Київ. На цей раз подоляни виступили набагато краще. Більшість з них вибороли призові та близькі до них місця. Це дозволило гайсинчанам  виграти медалі за сумою двох днів одразу в двох вікових групах. У групі Ж-10 Катерина Борова стала третьою, а в групі Ж-19  Софія Анікеєнко перемогла дуже сильних суперниць, кандидаток до збірної України.

Ці успіхи ще раз доводять, що спортивне орієнтування – це один з найперспективніших видів спорту Гайсинської територіальної громади.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені