У селі Калинівської громади розпочав роботу пункт щеплень

23 березня у Павлівці розпочав роботу стаціонарний пункт щеплення проти СOVID-19.  І вже за перший день роботи медичні працівники вакцинували 30 людей.

В першу чергу це люди поважного віку.  Щеплення отримали четверо павлівчан, яким понад вісімдесят років, були й люди до вісімдесяти. Виявили бажання зробити щеплення люди з групи ризику, які хворіють на цукровий діабет, мали в анамнезі інсульт. А також вчителі, працівники дошкільного закладу, які постійно контактують із людьми. Про це розповіла завідувачка Павлівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини Ніна Браткова.

Троє працівників Павлівської амбулаторії – завідувачка амбулаторії, сімейний лікар Ніна Браткова та медичні сестри Наталя Черниш та Тетяна Козелок – пройшли  спеціальне навчання й отримали дозвіл працювати у стаціонарному пункті щеплення проти СOVID-19. І тепер саме  вони проводитимуть щеплення мешканцям громади. Разом з тим Вінницька область на другому місці за кількістю вакцинації за минулу добу   – 1160. Це один з найвищих показників після Києва, де за вчора зробили щеплення 1750 особам

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені